O mnie

Dr Anna Bagińska
Dr Anna Bagińska

Zainteresowania

Będąc specjalistą chirurgii plastycznej wykonuję pełen profil zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. W obrębie moich szczególnych zainteresowań znajdują się operacje estetyczne twarzy oraz piersi. Na pełen obraz moich zainteresowań i składa się również prawo medyczne, które ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskiem, co dało mi możliwości realizacji zagadnień prawnych w ramach posiadanej specjalizacji jako biegły sądowy.

Specjalizacja

Ukończywszy Uniwersytet Medyczny w Warszawie, swoje pierwsze chirurgiczne kroki stawiałam w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne ukończyłam w najbardziej znanym i poważanym Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, uzyskując wynik bardzo dobry egzaminu specjalizacyjnego. Umiejętności i doświadczenie zdobywałam pod czujnym i mądrym okiem największych chirurgów plastycznych w Polsce i za granicą. Budując swoje doświadczenie i pracując na swoje nazwisko, wykonałam kilkaset zabiegów operacyjnych, zarówno z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, jak i estetycznej.

Wiedza i umiejętności

Dr Anna Bagińska

Chirurgia plastyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów medycyny. Od chirurga plastyka wymagane jest ciągłe zdobywanie wiedzy i doskonalenie umiejętności operacyjnych. W związku z tym uczestniczę regularnie w najważniejszych kursach i kongresach naukowych, polskich i zagranicznych, dzięki czemu zapewniam swoim pacjentom poczucie bezpieczeństwa i oferuję najwyższy standard wykonywanych operacji.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.